Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník servisu údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář CL a NB m/ž, Česká Lípa

Pozice:
Pracovník servisu údržby strojů a zařízení / Provozní elektrikář CL a NB m/ž
Zaměstnavatel:
A R T I F E X, s.r.o.
IČO:
60930721
Oblast (okres, kraj):
Česká Lípa
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Požadujeme
- ÚSO vzdělání, oboru elektro / strojírenství, případně dostatečná praxe v oboru
- vyhláška 250/78 Sb, § 6
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
- řidičský průkaz sk.B
Pracovní náplň
- podílí se na servisu nových i starších strojů a zařízení
- provádí preventivní opravy strojů a zařízení, záznamů o provedených činnostech a sledování spotřeby náhradních dílů
- provádí operativní opravy strojů a zařízení dle požadavků příslušného vedoucího a realizuje instalaci nebo spolupráci na instalaci nových strojů a zařízení
- zajištění provozuschopnosti strojů a zařízení včetně bezporuchového chodu a bezpečného provozu
- zajišťování středních i generálních oprav strojů a zařízení
- provádí denní kontroly strojů dle plánu údržby
- zápisy elektronické evidence úkonů
Nabízíme
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- zaměstnání na jednosměnný provoz
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Kristýna Černá
Telefon:
724 985 526
Počet zobrazení inzerátu:
44×